Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Dolfen Danışmanlık Mühendislik olarak müşterilerimizden, yüklenicilerimizden, taşeronlarımızdan ve çalışanlarımızdan edindiğimiz deneyimler ve geri bildirimler sayesinde, projelerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için her zaman fırsatların olduğuna inanıyoruz.

25 yılı aşkın deneyimimizi de kullanarak kendimizi geliştirmek için dört adımlı bir programdan yararlanıyoruz:

Planlama - Mühendislik hizmetlerimizi sunarken, en yüksek standartları hedefliyor, şirketimizin misyon ve politikalarını takip ediyoruz. Yüksek kaliteli hizmet için projelerimizde kontrol listelerini ve akış çizelgelerini kullanıyoruz.

Yürütme – Verilen tüm hizmetler, şirketimizin tanımladığı politika ve standartlara dayanır ve hizmet kalitemiz iş arkadaşları ve yöneticiler tarafından sürekli kontrol edilir. Standartların mevcut olmadığı durumlarda ise sektördeki en iyi uygulamaları kullanırız. Bu yeni standartlar, yönetim ve KG/KK tarafından sonraki projelerde kullanılmak üzere şirketimiz KG/KK sistemine entegre edilir.

Analiz - Proje teslim edildikten sonra, proje ile ilgili hem iç kontrol sonuçları, hem de müşteri geri bildirimleri toplanır. Gelecekteki hizmetlerimizi geliştirmek, güçlü ve zayıf yönlerimizi ve önümüzdeki fırsatlarımızı tanımlamak için bu sonuçlar üzerinden analizler yapıyoruz.

Güncelleme - Analiz sonuçlarına göre, ilgili alanlardaki iş akışımızda iyileştirmeler ve değişiklikler yaparak yeni projelerde standartlarımızı yükseltiyoruz.

Kalite Güvence ve İyileştirme Döngümüz sayesinde, Dolfen olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ilerlememizi sürekli olarak değerlendirir ve iyileştirmeler uygularız.

Top